(UK) (PDF) – ГЛОСАРІЙ ТЕРМІНІВ В СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ | Сігітас Цемнолонскіс


Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», який фінансується ЄС, розпочав свою роботу в Києві 11 листопада 2013 року. Проект реалізується консорціумом на чолі з провідною міжнародною компанією CROWN AGENTS LTD та існуватиме до листопада 2016 року.

Загальною метою проекту є:

«зробити свій внесок у розвиток сталого та послідовного управління державними фінансами шляхом створення всеосяжної та прозорої нормативно-правової бази для здійснення державних закупівель, ефективної інституційної інфраструктури для здійснення державних закупівель, а також шляхом забезпечення підзвітності та цілісності органів державної влади в сфері державних закупівель та розвитку системи державної допомоги в Україні».

Надання підтримки в першу чергу спрямоване на забезпечення експертних рекомендацій з питань політики, законодавства та інституційних структур, діяльність спільно з низкою навчальних заходів, підвищення рівня поінформованості, суспільно- просвітницькі заходи та ініціативи. Основними бенефіціарами проекту є Міністерство економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) і Антимонопольний комітет України (АМКУ). Як ключовий орган в Україні, відповідальний за розвиток системи регулювання державної допомоги, АМКУ є першочерговим бенефіціаром проекту.


PDF file, 75 pages

via: eupublicprocurement.org.ua

Leave a comment

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.